Opcje przeglądania

Strafa SUP

Strefa SUP deskidoplywania.pl to przestrzeń stworzona z myślą o każdym kto kocha wodę i ruch!

Zapraszamy zarówno tych dla których SUP już stał się pasją jak i tych, którzy dopiero obserwują lub zaczynają tę magiczną przygodę…

Strefa SUP to wreszcie miejsce spotkań  poza wirtualną rzeczywistością, w którym chcemy przybliżać Wam Stand Up Paddle, szkolić technikę, testować deski i dzielić się pozytywnymi wibracjami.

Co tutaj znajdziecie?

  • szkolenia
  • eventy
  • spływy
  • imprezy
  • zawody

Gdzie możemy się spotkać?

Główna strefa SUP ma swoje miejsce nad pięknym jeziorem Pławniowickim. Spotykamy się na szkolenia indywidualne zarówno na głównej plaży jak i w innych, pięknych zakątkach tego miejsca. Znajdziecie nas również w Ośrodku Sportów Wodnych ZDEBIK na terenie którego odbywają się świetne eventy, ogniska. Odwiedź naszą strefę SUP!

Szkolenia

Szkolenie SUP INTRO Szkolenie SUP INTRO
Producent: Trilago
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szkolenie SUP TECHNIC Szkolenie SUP TECHNIC
Producent: Trilago
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej

Poznaj nasz team deskidoplywania.pl!

 

Ludzi, którzy dzielą się doświadczeniem i pasją i z wielką energią tworzą naszą strefę SUP!

Dołącz do nas i buduj SUPer społeczność :)

 

Nasi trenerzy SUP:

trener Tomek

Tomasz ROGALSKI SUP TOMI - absolwent AWF Katowice, trener piłkarski dzieci i młodzieży.Trener UEFA B, działacz sportowy. Jest trenerem przygotowania motorycznego. Zawodnik SUP klubu SUP Silesia. Związany z tym sportem od 2019 roku. Członek Komitetu Organizacyjnego ICF SUP World Champinionships Gdynia 2022.

 

trener SUP Kasia

Kasia ŁACISZ - absolwentka AT w Krakowie, aktorka, animatorka kultury. Uczestnik licznych kursów fitness. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zawodnik SUP klubu SUP Silesia. SUP jest jej wielką pasją od 2018 roku. Trener dzieci i dorosłych.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl