Bojki RESTUBE - Bezpieczeństwo i swoboda w wodzie.

Historia Restube rozpoczęła się wiele lat temu, gdy jeden z członków obecnego zespołu RESTUBE przeżył bardzo niebezpieczną przygodą na wodzie. Od tego czasu staramy się aby przebywanie na wodzie mogło być bezpieczne. Jako studenci inżynierii mechanicznej stworzyliśmy prototyp obecnego produktu poprawiającego bezpieczeństwo przy każdej aktywności związanej z wodą. Narodziły się bojki RESTUBE.

 Bojki asekuracyjne RESTUBE są dodatkowym zabezpieczeniem przy każdej możliwej aktywności w okolicach wody. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i niskiej wadze, mała torebka może być zawsze noszona wygodnie przy pasku lub przy trapezie (windsurfing, kitesurfing). W razie zagrożenia pociągnij zawleczkę, a RESTUBE napełni się CO2 zgromadzonego w w wymiennym naboju w ciągu ułamków sekund. I już jesteście bezpieczni. W przeciwieństwie do kamizelki asekuracyjnej torebka z bojką nie krępuje ruchów co jest szczególnie istotne podczas pływania na SUPie. Wiele osób rezygnuje z kamizelek właśnie ze względu na wygodę - w kamizelce jest gorąco, ciało się poci i łatwo o otarcia.

Bojki zaprojektowano w Niemczech w szczegółach. Dzięki współpracy z uczelniami technicznymi, ambasadorami marki oraz profesjonalnymi ratownikami niustannie pracujemy nad poprawą technologii bojek RESTUBE aby zawsze sprostały waszym potrzebom.

 Produkty RESTUBE już nieraz ratowały ludzkie życie. Posiadanie bojki zachęca do częstej aktywności w okolicach wody. Z bojką poczujesz się bezpiecznie nie tracąc poczucia swobody i wolności. Nie ważne czy wychodzisz na deskę dla zabawy z rodziną, czy na samotny ciężki trening, na zawody. RESTUBE zapewnia przyjemniejsze chwile nad wodą.  

 

RESTUBE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl