Poza dołączanymi do większości zestawów ręcznymi pompkami, mamy w ofercie pompki elektryczne na 12 V. Pozwalają znaczenie szybciej i bez wysiłku napompować deskę SUP. Mimo, że pompowanie ręczne jest świetną rozgrzewką przed pływniem, to częste pompowanie deski lub kilku desek bywa uciążliwie i wtedy doskonale sprawdza się pompka elektryczna do deski SUP.

My osobiście przesiedliśmy się na pompki elektryczne ;)

Pompka elektryczna do deski SUP – czy warto w nią zainwestować?

Pompowanie ręcznymi pompkami dla wielu osób może być problematyczne...nic dziwnego, w przypadku dużej deski może to zająć nawet 15 minut i kosztować nas naprawdę sporo wysiłku. Można to oczywiście potraktować jako niezłą rozgrzewkę, ale czasem jest tak, że zwyczajnie nie mamy na to ochoty. Tu pojawiają się elektryczne pompki do SUP. Ogromną zaletą takiej pompki do deski SUP jest to, że czas pompowania jest o wiele krótszy i możemy w tym czasie zająć się innymi sprawami. Pompka elektryczna do deski SUP sprawia, że niczym nie musisz się martwić! Podczas rozpakowywania rzeczy czy rozkładania ręczników Twoja deska SUP pompuje się a Ty odpoczywasz!

Jaką pompkę elektryczną wybrać?

Pompki do deski SUP różnią się od siebie kilkoma rzeczami. Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na to, jakie jest maksymalne ciśnienie (odpowiednio do naszej deski) – do 20 PSI czy do 15 PSI. Pompka elektryczna do deski SUP może posiadać ekran LCD, funkcję automatycznego wyłączania, ręczne ustawienie wymaganego ciśnienia na wyświetlaczu lub posiadać zasilanie z gniazda samochodowego. Najbardziej przekonującym argumentem na wybranie pompki elektrycznej jest fakt, że pompka elektryczna do deski SUP działa o 33% szybciej, niż zwykła pompka ręczna. Wybierz idealną pompkę elektryczną dopasowaną do Twoich potrzeb już teraz! W ten sposób deska szybko się napompuje a Ty w tym czasie zajmiesz się przygotowaniem pozostałego wyposażenia – kamizelki czy wiosła.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl