Spinera - czyli pomysł na SUPer deskę!
Spinera - czyli pomysł na SUPer deskę!

SPINERA czyli super jakość i atrakcyjna cena już w naszej ofercie! 

 

W naszym sklepie znaleźć możecie produkty austriackiej marki SPINERA. To firma, która dopiero zdobywa polski rynek, ale w świecie sportów wodnych obecna jest już od 2017 roku. 

 

deski Spinera kolekcja 2022

 

Wszystkie deski SUP marki SPINERA wykonane są w technologii HDDS (High Density Drop Stitch). Co to takiego? To nic innego jak nazwa specjalnego materiału, który składa się z dziesiątek tysięcy drobnych nici!

 

 

drop stitch

 

To właśnie technologia “tkania” materiału sprawia, że produkty tak tworzone pod wpływem pompowania odpowiednią wartością ciśnienia stają się twarde jak skała.

Oczywiście stosowana jest nie tylko w przypadku takich produktów jak deski SUP czy pneumatyczne kajaki, ale również tworzone są w niej torby ratunkowe, pływające doki czy nawet...  skrzydła samolotów!

logo spinera

Firma z całą pewnością stawia przede wszystkim na jakość. Na  całym świecie można znaleźć ambasadorów marki SPINERA, którzy pozwalają poznać firmę od tej najważniejszej strony - czyli od strony wody.

 

ambasador spinera

 

Ambasadorzy umożliwiają przetestowanie sprzętu, sami na nim pływają i dają świetny obraz tego jak wiosłuje się na deskach tej marki.

My podzielimy się z Wami kilkoma opiniami na temat wybranych przez nasz zespól desek SUP marki SUPERA! Gotowi? Do dzieła. 

 

Na dobry początek deska:

 

  • Deska SUP SPINERA Light 11’2 ULT

 

 

Spinera Light

 

to deska SUP oznaczona symbolem ULT- ultralight.

Jest to grupa desek SUP, które są bardzo lekkie. Waga tego modelu to jedynie 7,3 kg! Sprawia to, że będzie to świetny wybór dla osób, które szukają SUPa jako kompana swoich podróży i potrzebują deski, która będzie łatwa w transporcie.

Nie myślmy jednak , ze lekkość deski wpływa na jej sztywność - nie! Spinera LIGHT jest bardzo twarda. Ponad to posiada dwa pełnowymiarowe finy co sprawia, że świetnie trzyma kurs, a jej specjalnie wyprofilowany kadłub pozwala płynąć naprawdę szybko!

Świetny wybór dla tych, którzy szukają czegoś ze sportowym zacięciem!

SUP SPINERA Light 11'2 cechuje również niebanalna kolorystyka i grafika. 

 

  •  Deska Sunset Supventure 10’6 - PREMIUM ALLROUND

 

 

Spienra deska

 

Klasyczna deska SUP allroundowa Supventure wykonana w technologii double layer fusion - co wpływa na to, że jest jeszcze bardziej wytrzymała i twarda.

 

 

SUP ten idealnie sprawdzi się jako pierwsza deska - jest szeroki - ma 82 cm, a przez to jest też bardzo stabilny. Jednocześnie nie traci na długosci - ma 325 cm długości, więc możemy liczyć, że sprawdzi się również przy dłuższych spływach.

 

Propozycja na zakończenie:  

 

  • Spinera Supventure Sunset 10'6

 

 

Świetna deska SUP, która sprawdzi się zarówno dla świeżych superów jak i wytrwanych wyjadaczy.

Dodatkowo ma świetną szatę graficzną, która  nawiązuje do nazwy oraz do supowego klimatu i cieszy oko każdego użytkownika :)! 

W naszym sklepie deskę znajdziecie tutaj : SUP SPINERA SUNSET 

 

 

SPINERA od wielu lat specjalizuje się w produkcji nie tylko desek SUP, ale również kajaków. Wychodząc na przeciw klientom firma stworzyła deski COMBO, które umożliwiają połączenie Stand Up Paddle oraz kajaka - na pokładzie znajdziemy czteropunktowe zaczepy na siedzisko kajakowe.

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą SPINERA w naszym sklepie! Wybierzcie to co dla Was najlepsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl