Zwroty i reklamacje

Kupuj bez obaw - jeśli się rozmyślisz masz prawo zwrócić na towar bez podania przyczyny aż do 60 dni ! 

Wygodny darmowy zwrot i wymiana:

Przy zakupach o wartości powyżej 500 zł, jeśli wymieniasz towar na inny o podobnej wartości - koszt zwrotu i wymiany bierzemy na siebie

W innym przypadku jeśli skorzystasz z naszej etykiety zwrotnej pobierzemy symboliczną opłatę w wysokości 13 zł  (o taką kwotę pomniejszymy wartość zwrotu pieniędzy za twój zakup).

Inne możliwości zwrotu:

  • Możesz samodzielnie zwrócić towar wysyłając go dowolnym przewoźnikiem na nasz adres  (UWAGA ! nie odbieramy zwrotów wysyłanych za pobraniem!)
  • Zwróć towar osobiście w naszym magazynie - adres do zwrotu znajdziesz zakładce kontakt. Prosimy jedynie o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 732 220 320

W przypadku zwrotu towaru staramy się możliwie najszybcie sprawdzić jego stan i kompletność. Jeśli towar jest kompletny i nie nosi śladów używania - słowem nic budzi zastrzeżeń - pieniądze powinny trafić na Państwa konto najpóźniej 2-3 dni po otrzymaniu przez nas zwrotu (maksymalny czas to 14 dni). W przypadku stwierdzenia braków lub śladów używania sprzętu - zawsze kontaktujemy się z klientem i staramy się wspólnie wypracować dogodne rozwiązanie. 

 

Szczegóły w znajdziesz w regulaminie sklepu.

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Trilago Sp. z o.o.
de Gaulle'a 46

41-800 Zabrze

Uwaga! Możesz też skontaktować się z nami wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od ciebie (dane kontaktowe)

Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny - jeśli towar jest spakowany w oryginalnym opakowaniu z kompletem orgyginalnych elementów -wydłużamy czas na zwrot aż do 60 dni. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt napisz do nas wiadomość e-mail na adres: [email protected] w temacie wpisz "zwracam towar" lub "proszę o wymianę towaru" a w treści maila opisz krótko czy chcesz abyśmy oderbali od Ciebie towar oraz wskaż co mamy wysłać w zamian -jeśli dokonujesz wymiany. Możesz również poprosić nas o kontakt - jeśli potrzebujesz porady co wybrać w zamian. W przypadku reklamcji związanej z uszodzeniem lub wadą - opisz krótko w czym problem, w miarę możliwości załącz zdjęcia lub film. To tyle :)

Trilago Sp. z o.o.
de Gaulle'a 46

41-800 Zabrze

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl