Deska SUP Gladiator

Marka  Gladiator od wielu lat znana jest produkcji wysokiej jakości łodzi pompowanych typu RIB (pontonów).  Wywodząca się z Łotwy firma szybko zauważyła rosnące zapotrzebowanie na pompowane deski SUP do pływania i już od 2013 roku rozpoczęli ich produkcję we własnej fabryce stosując te same sprawdzone technologie i dbałość o detale której deski SUP Gladiator zawdzięczają swoją wyjątkową jakość. Gladiator jako jeden z niewielu producentów udziela aż 3 letniej gwarancji na pompowane deski SUP. Na dowód swojej wyjątkowej jakości wykonania Gladiator oficialnie dopuszcza pomowanie swoich produków aż do 20-26 PSI (większość desek na rynku pompujemy do ok 15 PSI czyli ok 1 bar). 

Czytaj więcej

Gladiatory początkowo można było kupić wyłącznie w dwuwarstwowej technologii MSL fusion. Później aby trafić również do klientów szukających desek nieco bardziej przystępnych stworzoną serię Light, która wykonana była z jednowarstwowego materiału. Ostatecznie Gladiator wrócił do korzeni sięgając wyłącznie po materiał typu double layer prelaminated drop stich.

Od sezonu 2022 ich linia produktowa jest podzielona na 3 główne grupy występujące w szerokiej gamie rozmiarówm oraz rodzajów (all-round, touring). Wszystkie modele wykonano w technologii dwuwarstwowej:

  • Deski SUP Gladiator Origin - budżetową
  • Deski SUP Gladiator PRO - zawansowaną
  • Deski SUP Gladiator Elite - najbardziej zaawansowaną technicznie, oraz najdroższą , wykorzstującą dodatkowo opatentowaną technologię Woven Drop Stich, w której włókna są utkane pod kątem co maksymalnie zwiększa sztywność deski.

WindSUP Gladiator

W ofercie  na 2022 w gamie Gladiatora zagościły także deski WindSUP

 

Zwiń tekst

Gladiator

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl